Wybrane opinie moich Klientów

ANNA

Choć od tego czerwcowego popołudnia minęły już prawie 3 miesiące dzięki tym zdjęciom nasze wspomnienia są wciąż żywe. Dziękujemy Maćku za piękny i prawdziwy materiał o nas w tak ważnym momencie naszego życia. Niezapomniany…

IZABELA

Właśnie skończyliśmy na spokojnie i po raz setny oglądać zdjęcia. Reportaż fantastyczny!!!! Czułam się jakbym jeszcze raz była na weselu, ale oglądała je innymi oczami. Wzruszyłam się i śmiałam, byłam zaskoczona. Wachlarz emocji do wyboru do koloru. Każde zdjęcie ma w sobie to „coś”…a sesja… Maciek tam się mieści cała nasza miłość. Próbowałam wybrać ulubione zdjęcie ale się nie da!!! Normalnie oszalałam i dziękuje Ci za te emocje!!!

KATARZYNA I DOMINIK

Maćku, jeszcze raz dziękujemy Ci za przemiłą współpracę.
Po raz kolejny udowodniłeś swój profesjonalizm i umiejętność dostrzegania szczegółów, dzięki czemu nasze wspomnienia na nowo ożyły. Cieszę się, że udało się zrealizować oryginalny pomysł „lata 20te, lata 30te”. Z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Wspaniale udało Ci się uchwycić atmosferę tamtych czasów. Było to dla nas cudowne i niepowtarzalne przeżycie. Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie i życzymy Ci dalszych sukcesów, satysfakcji i samych zadowolonych klientów – takich jak my.